Megan Fox zase robila múdru. Márne.


Megan Fox je jedna z najkrajších a najsexi herečiek súčasnosti. Ale keď otvorí ústa, padajú z nej hocikedy neuveriteľné perly. Naposledy sa predviedla v rozhovore pre taliansky magazín …

Herečka Megan Fox je tak krásna a sexy, že si nutne musíte položiť otázku, čím bola dokonalosť jej zjavu vykompenzovaná. A aj keď to nemôžeme potvrdiť z osobnej skúsenosti, zdá sa, že Megan nie je žiadna veľká mysliteľka.

Prejavilo sa to aj v rozhovore, ktorý poskytla pre taliansky magazín Amico. Reportér sa Megan pýtal na jedno jej tetovanie. Megan totiž mávala na ruke vytetovanú podobizeň herečky Marilyn Monroe, ale kerka zjavne prechádza procesom odstraňovania – stačí sa pozrieť na obrázok.

Megan sa po položení otázky zamyslela, nadýchla a potom podala vysvetlenie, po ktorom sa už reportér nemal silu opýtať na nič ďalšieho:

„Nechávam si tetovanie s Marilyn odstrániť. Ona bola vlastne negatívna postava a mala bipolárnu poruchu osobnosti (psychická porucha, ktorá sa prejavuje nadpriemerne častými zmenami nálad, pozn. Red.). Nechcem do svojho života zaťahovať takúto negatívnu energiu,“ vyhlásila Megan.

Čo na to povedať? O tom, či Marilyn Monroe bola negatívna postava, sa dá pochybovať alebo aspoň špekulovať. O jej psychických problémoch sa na druhú stranu písalo celkom často. Znamená to, že Megan si nechala vytetovať niečiu podobizeň bez toho, aby si o ňom niečo zistila? Ešte že si teda nenechala urobiť kerku napríklad s Hitlerom … Alebo si snáď Megan myslí, že keď jej tetovanie prestane vyžarovať negatívnu energiu, začnú ju filmoví kritici považovať za dobrú herečku? Nech už je to akokoľvek, záver nám z toho vychádza jediný: Megan Fox by už nemala dávať rozhovory. Nech sa radšej prechádza pred kamerami a vyzerá dobre, to jej ide skvele.

A keď sme pri tých krásnych herečkách – prečítajte si, že aj tá vaša môže vyzerať ako Angelina Jolie!

Tento článok vznikol vďaka spolupráci s webom prochlapa.cz
Podobné články:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Pridať komentár