Súkromné ​​fotky: Nahá Scarlett Johansson!


Modlitby fanúšikov Scarlett Johansson boli konečne vypočuté – na webe sa objavili fotky, na ktorých sa sexi herečka fotí u seba doma. Telefónom. A samozrejme nahá!

Zápletka príbehu je jednoduchá: Ktosi doposiaľ neznámy sa údajne nabúral do telefónu herečky Scarlett Johansson. A okrem iných vecí objavil v pamäti telefónu dve fotky, na ktorých je Scarlett zachytená nahá. Raz zozadu v odraze zrkadla, raz spredu na posteli. Pretože na premuza.sk patríme medzi fanúšikov Scarlett, urobila nám táto správa radosť – a obe fotky vám prinášame v nasledujúcej galérii (len pripomíname, že kliknutím si ich môžete zväčšiť, aby vám neutiekol žiadny detail).

Samozrejme sa ihneď objavili pochybnosti o tom, či na fotkách naozaj je Scarlett. S istotou to povedať nedokážeme – ale existujú dve indície, nasvedčujúce tomu, že to je ona: Jednak sa herečka obrátila na FBI, aby zistila, kto je za zverejnenie týchto fotiek zodpovedný, a jednak si už niekto dal tú prácu a našiel fotku Scarlettinej spálne z nejakého magazínu o bývaní. A sami vidíte, že vzor tapiet je rovnaký …

Možno sa časom ukáže, že naozaj ide o podvrh, možno to skutočne sú fotky nahej Scarlett. Rozhodnite sami, čomu veriť.

Tento článok vznikol vďaka spolupráci s webom prochlapa.cz
Podobné články:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Pridať komentár