Najviac sexy rockové kočky


Sexy dievčatá k rockovej hudbe proste patria – tak sa pozrite na výber tých najviac sexy českých dievčat, ktoré uspeli v súťaži Kočka ro (c) ku 2011, organizované na Rock Rádiu!

Na stránkach Rock Rádia prebiehalo hlasovanie o Kočku ro (c) ku 2011 celý mesiac a na výber bolo takmer z troch stoviek súťažiacich. Aj vďaka rekordnému záujmu hlasujúcich nebolo do poslednej chvíle jasné, ktorá zo súťažiacich sexy dievčat si titul Kočka ro (c) ku 2011 odnesie – ale nakoniec sa víťazkou stala súťažiacia č 152, Eva zo Stodu. Ju aj dievčatá z druhého a tretieho miesta si môžete prezrieť v galérii:

Trojica víťazných dievčat si rozdelí veľmi slušné ceny – FotoRockBook od profesionálneho fotografa, exkluzívny víkendový pobyt pre dvoch, zážitkové balíčky od DENJAKSEN, zapožičanie Fordu na týždeň či Harley Davidson na víkend a značkové oblečenie Rock Rádia.

Súťaž má ešte pokračovanie, pretože jednu Kočku budú vyberať aj samotní usporiadatelia z Rock Rádia. Viac informácií sa o tom dočítate v článku Kočka ro (c) ku 2011 – máme ju! – A nájdete v ňom aj fotky ďalších úspešných diečat.

Tento článok vznikol vďaka spolupráci s webom prochlapa.cz
Podobné články:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Pridať komentár