Sexuálne zaučovala mladých hokejistov. Pôjde sedieť?


Žena na fotografii síce nie je bohvieaká krásavica, ale rozhodla sa k neobvyklej forme konania dobrých skutkov: Sexuálne zaučovala mladých hokejistov. Teraz jej za to hrozí väzenie.

V americkom meste Laguna Niguel žije žena menom Kathia Maria Davis. Nie je na nej nič moc zvláštneho: Je jej 44 rokov, nepoužíva make-up, vyzerá pomerne neatraktívne a jej syn hrá za hokejový tím Beach City Lightning.

A práve vďaka spojeniu s hokejom sa Kathia Mária dostala do správ. Ukázalo sa totiž, že o spoluhráča svojho syna sa starala oveľa intenzívnejšie, než by sa čakalo. Podľa policajného vyšetrovania usporiadala pre mladých hokejistov rôzne večierky, samozrejme s množstvom alkoholu a údajne aj sexu. Vraj mala minimálne dve „obete“ – vyspala sa s jedným ani nie šestnásťročným hráčom, a s jedným štrnásťročným robila bližšie nešpecifikované veci, ktoré policajti považujú za „ohrozenie mravnej výchovy mládeže.“

Prípad je momentálne vo vyšetrovaní. Kathia Maria putovala za mreže, po zložení kaucie 25 tisíc dolárov (asi 450 tisíc Sk) bola zatiaľ prepustená a čaká na súd.

Nech už bude verdikt súdu akýkoľvek, médiá zatiaľ prehliadajú jednu vec: Áno, Kathia Maria sa asi dopustila trestného činu. Ale najviac uškodila svojmu synovi – vy si snáď dokážete predstaviť, aké by ste mali peklo na zemi, keby vaša mama spala s vašimi pubertálnymi kamarátmi?

Tento článok vznikol vďaka spolupráci s webom prochlapa.cz
Podobné články:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Pridať komentár