Zásadné okamihy v živote muža


V živote každého z nás nastane niekoľko okamihov, ktoré sa tvária ako zásadné. Avšak v skutočnosti ide o preceňované veci, ktoré vlastne ani nestoja za to, aby sa o nich človek zmieňoval.

Je jedno, ako ste starý. S najväčšou pravdepodobnosťou už máte aspoň niektoré zo „zásadných“ mužských životných okamihov za sebou. A tým pádom si dobre uvedomujete, že vlastne ničím zásadné neboli …

Prvý sex – Na túto chvíľu ste sa tešil od doby, kedy ste sa ráno prvýkrát zobudil s ulepenou plachtou. Ste niekde osamote s dievčaťom, ktoré je jednak nahé a jednak ochotné s vami robiť to, čo má momentálne na vašom rebríčku hodnôt vyššiu prioritu než čokoľvek iného. Takže zo seba strháte oblečenie, prikročíte k akcii … A skoro si nestačíte všimnúť a už je po všetkom. Pravda je taká, že svoj ​​prvý sexuálny výkon len málokto objektívne zhodnotí ako vydarený. Prečo sa teda na prvý sex tak tešiť? Asi hlavne preto, že vám otvorí dvere k ďalším sexuálnym skúsenostiam, pri ktorých (snáď) už nepôjde o sekundy.

Vodičák – Je vám osemnásť, papiere máte presne týždeň, svoje vreckové ste pretavil v desiatich litroch benzínu, idete s prenajatou dedovou škodovkou po zanedbanej okresnej ceste a cítite, že svet je len váš … Až na to, že nie je. Mať papiere na auto je fajn. Zažívať ten pocit slobody, keď človek nie je odkázaný na autobus, stopovanie alebo motorizovaných kamarátov, je ešte lepší. Ale s najväčšou pravdepodobnosťou vám za chvíľu riadenie auta omrzí, a až budete strácať nervy v ranných kolónach na ceste do práce alebo srkať nealko pivo na každej druhej oslave, začnete si možno hovoriť, či vám to bifľovanie križovatiek stálo za to.

Prvá práca – Je celkom jedno, či do svojej prvej práce nastupujete v osemnástich z učňouky alebo v dvadsiatich šiestich z univerzity. V prvej fáze budete mať radosť, že máte prácu. Práca znamená prachy. Prachy znamenajú zábavu. Ale potom príde druhá fáza, kedy zistíte, že v prvej práci nikdy nebudete mať také prachy, aby ste s nimi bol spokojný. Že vaša funkcia sa nápadne podobá niečomu medzi rohožkou a kávovarom. A zrazu je po ideáloch … Nedá sa nič robiť, ostáva len zaťať zuby a vydržať. Tak okolo štvrtého, piateho zamestnania by sa už veci mali začať meniť k lepšiemu. Teda aspoň v tom, že zarobíte nejaké lepšie peniaze. Ale aj tak nebudete mať čas ich minúť.

Prvé sexuálne zlyhanie – Už keď ste liezol do postele, mal ste trochu divný pocit. A potom sa to stalo. Alebo skôr nestalo. Partnerka očakávala vašu štandardnú hru vysokou hokejkou, ale namiesto toho vám od pása dole prebieha zakázané uvoľnenie. Takže to skončí tak, že vám bude hovoriť, že to nevadí, a vy budete premýšľať o samovražde … Ale no tak. Toto sa proste stane každému. Keď ste uťahaný alebo v strese, tak ťažko môžete predvádzať výkony ako váš obľúbený pornoherec. Ak vám to pomôže, priveďte aspoň v duchu vinu na partnerku. Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži – je to tak?

Prvý zarobený milión – Zrazu sa vám začalo dariť. Zákazky sa len hrnú, vedenie rozdáva obrovské odmeny, vaše investície sa zhodnocujú … A hľa, keď kontrolujete stav svojho účtu, zistíte, že sa z vás stal milionár. No konečne! Ak si chcete naliať pohárik dobrej whisky, zapáliť cigaru a zvyšok dňa stráviť s nohami na stole, urobte to. Ale ďalší deň sa vráťte späť na zem. Milión je pekná čiastka. Ale dnes už za to nekúpite nič. Ani auto vašich snov, ani dom. Skúste ich radšej zarobiť desať – a potom má už zmysel trochu viac oslavovať!

Tento článok vznikol vďaka spolupráci s webom prochlapa.cz
Podobné články:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Pridať komentár